Tchibo.cz nabídka týdne

Kávovar Tchibo

Aktuální nabídka Tchibo ZDE

Kávovar Tchibo náleží v současné době k nejvyhledávanějším moderním kávovarům na trhu. Lidé již nechtějí chodit na dobrou kávu jen do restaurací, chtějí si dobrou kávu dopřát i doma. Uvařit si tuto kávu v domácím prostředí, je přeci jen výhodnější a levnější.

Kávovar Tchibo Cafissimo

Kávovar Tchibo Cafissimo je moderním kávovarem, který vám připraví vskutku tu nejchutnější čerstvou a kvalitní kávu. Jeho kouzlo spočívá ve využívání svých vlastních speciálních kapslí na výrobu různých druhů kávy. Kávovary Tchibo se od těch ostatních liší snazší manipulací a také tryskou na napěnění mléka. Poradí si však nejen s kávou, ale i s přípravou kvalitního čaje, či horké čokolády.

Na výběr máte v současnosti hned z několika kávovarů Tchibo Cafissimo. Vedle klasického kávovaru je tu tedy pak i mini kávovar Tchibo Cafissimo DUO, který je bez trysky.

Kapsle do kávovaru Tchibo

Kapsle do kávovaru Tchibo jsou běžně dostupné v obchodě, ale i na internetu. Kromě nich však můžete využít i jiné kapsle, které stejného systému jako Tchibo využívají. Jedná se o kvalitní italskou kávu značky Cagliari, Ricola, Chicco D’oro, Ecaffe, Dallmayr, Julius Meinl, či Eduscho. Celkem tam máte možnost použít do Tchibo kávovaru na 70 druhů kávy.

Kávovar Tchibo Cafissimo DUO

Je to nejmenší kávovar na kapsle na světě. Díky jedinečnému systému dvou par si můžete připravit nejen skvělé esspreso, ale i café créma. Kávovary kapsle Tchibo náleží v současnosti mezi nejvyhledávanější pro své neskonalé výhody, které představují nejen v možnosti přípravy mnoha druhů káv, ale i výhodné ceně, pěknému designu, snadné manipulaci a přípravy výtečné chutné kávy. Zpříjemněte si své volné chvíle spolu s chutnou kávou Tchibo. Na výběr máte hned z několika různých barevných variací, nemusí to být výhradně jen černá, či stříbrná.