Hallens

Hallens shop

Aktuální nabídka Halens ZDE

Hallens shop je internetový obchod nejen plný módy. Jedná se o úspěšné navázání na tradici a kvalitu původní nabídku Quelle. Nicméně nyní firmu vlastní již švédská firma, která však patří ve svém oboru k předním evropským obchodníkům.

Hallens shop představuje širokou nabídku sortimentu, která se však netýká pouze módního oblečení. Na eshopu i v katalog je rozsáhlá nabídka dámské módy, pánské módy, dětský svět a bydlení. Jejich přední značkou je Hallens dámská móda na kterou jsou i přes svou rozsáhlou nabídku přeci jen nejvíce zaměřeni. Hallens znamená i nabídku známých a oblíbených značek, jako next, adidas a další…

Hallens Katalog

Tak jako dříve Quelle i Hallens vydává dvakrát do roka nový Hallens katalog 2019. Právě nyní již nastane sezóna pro katalog podzim/zima. Hallens katalog, který čítá na několika set stran, si můžete vybrat nejen z oblečení na podzim a zimu, ale i spodního prádla, oblečení pro děti, bydlení a třeba také plavek.

Hallens plavky

Součástí zajímavé nabídky katalogu Hallens jsou i velice originální a pěkné plavky, které naleznete jak na internetu, tak i v tištěném katalogu jako Hallens plavky. Výhodou nabídky plavek v Hallens je, že se neprodávají ve stylu kompletu, ale vrchního a spodního dílu. Plavky si tak zkompletujete tak, aby vám vskutku seděly jako ulité.

Jak nakupovat u Hallens?

Nabídka Hallens.cz vás zaujala a nyní uvažujete, jak nakupovat u Hallens? Máte hned několik možností. Nákup můžete zrealizovat tradičním zásilkovým způsobem, kdy si vyberete z tištěného katalogu a objednáte si podle přiložených instrukcí. Mimo tohoto systému si můžete vybrat moderním způsobem pomoci internetu na www.Hallens.cz.