Hallens

Halens shop

Aktuální nabídka Halens ZDE

Společnost Halens je předním prodejcem především dámské módy na českém trhu. Tato společnost zde působí již od roku 1992 (tehdy ještě Quelle) a známá je především jako zásilková společnost nabízející prvotřídní módu podle posledních trendů za velmi dobré ceny. Zboží společnosti Halens shop máte možnost nakupovat jak v kamenných obchodech, tak i prostřednictvím internetu, kde si můžete vybírat prostřednictvím online katalogů. Halens dámská móda patří k tomu nejlepšímu, co je na našem trhu k dostání. Obrovský výběr a pohodlné nakupování – to jsou věci, které zákazníci ocení.

Halens katalog

Halens katalog je zde proto, aby zákazníky pravidelně seznamoval s nabídkou trendy oblečení na nadcházející sezónu. Pokud tento prospekt neodebíráte, můžete si kdykoli prohlédnout Halens katalog 2019 online například prostřednictvím těchto stránek. Najdete v něm aktuální nabídku, cenové akce, nové zboží a mnoho dalšího.

Halens plavky

Společnost Halens nabízí dámskou i pánskou módu všeho druhu. Je tedy samozřejmé, že nechybí ani rozsáhlý výběr plavek. Halens plavky se drží posledních módních trendů, ale na výběr je neuvěřitelné množství střihů, tvarů a typů – nechybí samozřejmě dvojdílné plavky, jednodílné plavky, ale také například tankiny a další specifické typy.

Jak nakupovat u Halens?

Halens vlastní síť kamenných obchodů, ale pokud chcete maximální výběr a pohodlí, máte možnost nakupovat prostřednictvím obchodu internetového na adrese www.halens.cz. Zde naleznete kompletní výběr módy pro každou sezónu a můžete si vybírat pohodlně z domova. Halens.cz vám jistě pomůže vylepšit váš šatník.

Sortiment

Co najdete v internetových či kamenných obchodech společnosti Halens?

  • Dámská móda – sukně, šaty, košile, trička, kalhoty, plavky, spodní prádlo, mikiny, topy, halenky, kabáty, bundy, svetry, kostýmy, sportovní oblečení, obuv, doplňky,…
  • Pánská móda – kalhoty, kraťasy, mikiny, trička, košile, svetry, bundy, obleky, plavky, pyžama, župany, obuv, doplňky,…
  • Dětská móda
  • Bytový textil