Supermarkety

Dámské plavky – výprodej

I když jsou dovolené a letní sezóna oficiálně za námi a počasí za okny nám napovídá, že již za pár dní tu bude podzim. Díky krytým bazénům, wellness centrům, lázeňským pobytům a Aquaparkům již plavky neodkládáme přes zimu do skříně, ale užíváme je hojně dál.

V obchodech však prozatím vládne zvyk z dřívějších časů, kdy se koupání dotýkalo doopravdy pouze léta, a tak se v této době již dámské plavky, ale i jiné plavky vyprodávají. Výprodeje probíhají, jak v kamenných obchodech, tak i na internetu.

Plavky výprodej

Proč toho tedy nevyužít? Pokud nemusíte mít na sobě zcela horkou novinku, je nákup plavek v tomto podzimním období nejvýhodnějším. Můžete tak získat řadu krásných, kvalitních a značkových plavek za zlomkovou cenu. Plavky výprodej představují pro vás velké výhody, kdy si můžete vybrat takové plavky, za které byste ještě před dvěma měsíci zaplatili minimálně jednou tolik. Tak proč toho nevyužít?

Plavky Triola

Plavky Triola představuje českou tradici ve výrobě spodního prádla. Na českém trhu se pohybují již od roku 1919 a dnes náleží k českým špičkovým výrobcům nejen spodního prádla, ale i plavek. Pokud máte slabost pro jejich výrobky, vězte, že již i plavky triola 2019 jsou právě k dostání za výhodné výprodejové ceny.

Plavky Litex

Plavky Litex patří mezi chloubu litoměřické firmy na výrobu prádla. Plavky Litex 2019 se navíc litoměřickým výrobcům doopravdy povedly. Jsou v retro trendu – stylu 70. let, který tolik ženské postavě svědčí. V nabídce najdete nejen dámské plavky, ale pánské a sportovní plavky. Svou pozornost věnují i nadměrným velikostem.

Plavky Roxy

Plavky Roxy představují také českou kvalitní značku, která není pouze označením pro plavky, ale i pro další oblečení. Plavky Roxy však představují svěží, barevné a hravé plavky, které jsou ideální pro sport, protože látka drží tvar a je odolná vůči chlóru a také UV záření. Střih plavek a látka pozitivně opticky zeštíhlují postavu. Vybírat si můžete jak s jednodílných, tak i dvou dílných plavek, bikin, či tankin.