Bonatex

Bonatex

Pod značkou Bonatex si představte kvalitní textil, který se nabízí na českém eshopu, který vlastní firma ASTRATEX.s.r.o.

Firma ASTRATEX s.r.o. je firmou s desetiletou tradicí, která v České republice začínala se zásilkovým prodejem spodního prádla, plavek a nočních košilek. Od roku 2005 se se ale věnuje, začali věnovat ryze prodeji na internetu. Dnes mají i své internetové pobočky i na Slovensku.

Současná jejich nabídka již dávno nezahrnuje pouze nabídku zajímavého spodního prádla. Na portále Bonatex je prodej zaměřen čistě na povlečení a ložní prádlo. Na portále jsou vám k dispozici i zajímavé akční nabídky.

Bonatex povlečení

Bonatex je eshop, který nabízí kvalitní povlečení a ložní prádlo. V nabídce Bonatex povlečení naleznete kvalitní a designem zajímavé luxusní povlečení, povlečení z bavlněného saténu, povlečení z hladké bavlny, krepové povlečení, Jersey povlečení, flanelové povlečení i dekorační polštářky. Mimo toho pak eshop Bonatex nabízí i prostěradla z froté, Jerseye, bavlny a saténu. Vybrat si zde můžete kromě prostěradel a povlečení také přehozy, polštáře, župany, pyžama, ručníky, osušky, chrániče matrací, utěrky, deky a předložky. Více o nabídce se dozvíte na jejich vlastních stránkách.