Supermarkety

Astratex – spodní prádlo pro žhavé večery

Společnost Astratex před deseti lety začínala jako zásilkový prodejce levného spodního prádla. Od roku 2005 však zásilkového prodeje zanechali a nyní se věnují ryze internetovému prodeji.

Nabídka sortimentu se také změnila, v průběhu let získala firma renomé a dnes patří k předním českým prodejcům a to nejen spodního prádla. Na jejich stránkách naleznete stylové prádlo i pro ženy plnějších tvarů. Podprsenky jsou k dispozici až do velikosti 110E a kalhotky XXXL.

Astratex plavky

Kromě spodního prádla v nabídce naleznete i moderní a trendy plavky. Astratex plavky představují nabídku od špičkových výrobců, jakými jsou například: Krisline, Etna, Triola, Winner a další. Všechny tyto plavky byly vybírány s ohledem na kvalitu, moderní design a módní trendy a samozřejmě také s ohledem na pozitivní vliv plavek na ženskou postavu. Jsou tu proto, jak sportovní plavky, tak i elegantní plavky.

Astratex podprsenky

Astratex podprsenky dnes představují výběr kvalitního prádla vyrobeného z kvalitních materiálů. Tyto podprsenky představují také výběr toho nejlepšího, co různí značkoví výrobci spodního prádla nabízí. Vybrat si zde můžete z různých stylů – bez kostic, bezešvé, elastické, mateřské, těhotenské, podložené, nevyztužené, push –up, s odepínacími ramínky, širokými ramínky, sportovní atd.

Astratex kabelky

Astratex kabelky jsou poměrně novou záležitostí. To totiž v současnosti nabízí skutečně komplexní služby týkající se nejen nabídky kvalitního spodního prádla, ale i prodeje značkového oblečení a doplňků. Nabídka kvalitních kabelek je pro Astratex tou třešinkou na dortu a dotažením již tak rozsáhlých služeb.